MAPA

MAPA - Magda Pasierska

MAPA to solowa odsłona Magdy Pasierskiej, dobrze znanej z projektu Me Myself And I, z którym zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą.

Producentem jej solowego materiału jest jeden z czołowych twórców muzyki elektronicznej w Polsce Agim Dzeljilji. Sekcje dęte nagrał Tomasz Duda znany ze współpracy z Brodką czy projektem Mitch & Mitch. Premierowy album MAPA EP 1 ukazała się w grudniu 2017, dostępny cyfrowo na Deezer, Youtube, Spotify, iTunes.

Album znalazł się w rankingu najlepszych albumów 2017 roku serwisu ALL ABOUT MUSIC jako album roku, a piosenka "Dobry Ból" została wyróżniona jako piosenka roku.

Muzyka MAPY jest eklektyczną fuzją syntetycznej elektroniki rodem z Berlina, naturalnych brzmień sekcji instrumentów dętych oraz wyjątkowego głosu. Magda Pasierska śpiewa, czasami melorecytuje i rapuje osobiste teksty. W całości nie brakuje improwizacji.

Koncert Mapy to nie tylko muzyczna ale również wizualna podróż do osobistych obrazów, jakie w swojej muzyce chce nam pokazać autorka. Na scenie towarzyszy jej performer oraz choreograf, który jako postać - bohater poszczególnych historii - piosenek, tworzy na żywo wizualizacje samego siebie oraz Pasierskiej. Ważnym elementem jest również taniec - ruch, który wprawia historie wyświetlane i wyśpiewywane w drganie - historie zaczynają się realnie pojawiać, czujemy je.

Nasi ArtyściPoznaj ich wszystkich

Znajdź nas Bądźmy w kontakcie

FacebookDołącz do nas YouTubeOglądaj nasze klipy SoundCloudPosłuchaj naszej muzyki InstagramZobacz zdjęcia